Assassin

نام گروهی تاریخی درسری بازی‌های Assassin's Creed است که نقش محوری و اصلی را در این سری ایفا می‌کنند. این گروه در دوران‌های مختلفی ولی با یک عقیده همواره حضور داشته‌اند؛ در دوران امپراتوری روم مخفی شدگان نامیده می‌شدند وسزار را به قتل رساندند. در دوران جنگ‌های صلیبی به نام حشاشیون شناخته می‌شدند و کلمه Assassins از همین کلمه ریشه گرفته است. گروه اساسین‌ها با این نام به طور مشخص از همین دوران به اساسین‌ها مشهور شدند ولی پیدایش این گروه از مردمان به دوران پیشاتاریخ باز می‌گردد. اساسین‌ها در مجموع دشمنان قسم‌خورده تمپلار ها بوده و مخالف هدف آن‌ها برای بازگرداندن قدرت به  تمدن اولیه هستند. این گروه برخلاف تمپلارها که معتقد به کنترل انسان‌ها هستند، اعتقاد به آزادگی انسان‌ها و پیمودن مسیر و سرنوشت به دست خودشان را دارند.

تا پیش از جنگ‌های صلیبی، وجود چنین افرادی در تاریخ بشر، به درازای تاریخ بوده است و برای مثال در دوره مصر باستان و امپراتوری روم با نام پنهان شدگان  فعالیت میکردند.ما پس از این جنگ‌های صلیبی، افرادی با چنین نگرش به صورت سازمان یافته تر عمل می‌کردند و اساسین نامیده شدند.

عقیده و اعتقاد محفل
محفل اساسین‌ها برپایه عقیده ای  راسخ و خلل‌ناپذیر بنا شده است که اعضای آن نیز پیش از پیوستن به آن، بدان معتقد بوده‌اند. عقیده اساسین‌ها بر سه اصل استوار است.
1_شمشیر و سلاح خود را از خون و گوشت یک بی‌گناه دور نگه دار.
2_در معرض دید مخفی باش و با جمعیت همراه شو.
3_هرگز به محفل خیانت نکن.
این اصول در همه جنبه های زندگی روزانه اساسین‌ها حضور دارد و آن‌ها را در جنگ برای "صلح در همه چیز" هدایت می‌کند. اساسین ها معمولا از طریق کشتن یک شخص، امیدوار به نجات هزاران نفر هستند.

هدف
اساسین‌ها اهداف زیادی را پیگیری می‌کنند که ممکن است رسیدن به برخی نیز بسیار طولانی باشد، ولی هدف اصلی و نهایی آن‌ها، دستیابی به آزادی کامل برای همه انسان‌ها و از بین بردن افرادی است که سعی در کنترل مردم دارند. چنین هدفی باعث می‌شود اساسین‌ها با افراد ظالم و ستمگر به شکلی یکسان و فارغ از دیدگاه‌های ی و . مخالفت ورزند. تمپلار ها دیرینه‌ترین افراد انسان‌ها بودند که همواره مانع از رسیدن به چنین هدفی می‌شدند و به همین دلیل نیز، اساسین‌ها دشمنان قسم خورده تمپلارها هستند. یک عضو محفل اساسین، هرگز برای انتقام و اهداف شخصی دست به قتل نمی زند.

شرایط ورود ب محفل
کاراموز ها و کسانی ک خواستار عضویت در محفل هستند باید توانایی هایی داشته باشند باید قول بدهند تا پای جان ب این محفل وفادار میمانند و مورد ازمایش و امتحان منتور یا رهبر قرار میگرند اگر قبول شدند وارد محفل میشدند .در ادامه شرایطی زیاد وجود دارد ک من ب یکی از انها اشاره میکنم در زمان جنگ های صلیبی الطایر بن الحد برای اینکه بخواهد از هیدن بلید استفاده کند مجبور بود انگشت حلقه خود را قطع کند اما ب مرور زمان هیدن بلید تغیراتی کرد و دیگر در طی زمان نیازی ب قطع کردن انگشت نیست .
و تمرین هایی ک با تازه وارد ها میشود اموزش استفاده از انواع سلاح هاست ک محبوب و کار امد ترینشون هیدن بلید هست و تمرین بعدی مختص پرش ایمان است و پارکور هم شامل میشود ک باید اساسین یاد بگیرد ب توان در موقع دویدن از هر مانعی بگزرند و در صورت نیاز از ساختمان بالا بروند . 
اخراج 
کار هایی ک موجوب اخراج میشود شامل زیر میشود.
یک اساسین در انجام ماموریت شکست سختی میخورد و باعث میشود دیگر همراهانش از دست بروند.
یا بدون در جریان گزاشتن محفل اقدام ب کشتن و کارهای مختلفی کند .
خیانت ب محفل باعث مرگش خواهد شد .
از افرادی ک اخراج شدند میتوان ب الطایر ک تنزل رتبه گرفت و ارنو ک از محفل اخراج شد ب خاطر قتل هایی ک انجام داد. 
نکته :این ها بعد از مدتی دوباره ب محفل پیوستند.
منتور یا رهبر 
منتور گروه یا رهبر گروه همانطور ک از نامش پیداست وظیفه اداره گروه را بر دوش دارند و همه باید از منتور خود پیروی کنند منتور وظیفه رهبری گروه را دارند معمولا منتور ها کهن سال هستند یا بعضی40 سال ب بالا . 
منتور هایی ک میتوان ب ان ها اشاره کرد. 
الطایر 
اتزیو 
اه تا بای 
جیکوب فرای 
اشاره کرد . 
هدف از این مطلب این بود ک شما با اساسین اشنا بشید . 
 نکته : اولین اساسین ب روایت بازی حضرت ادم و حوا بودند ک با یدن سیب عدن یا بهشتی از تمدن اولیه باعث نجات دادن هم نوعانشان از بردگی شدند 


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

فیلم و سریال معرفی اصناف روزمرگی های یک دختر دستگاه جوجه کشی اسکندری کاریابی بین المللی کارپیرا گیاهان دارویی شفا بخش چِرنوبیلیسم all in two GREEN دانلود آهنگ جدید |دانلود فیلم جدید پیام همراه